€ 2999 su PVM
x
Prekės kodas: yamamotoalkaamino240tabl
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Yamamoto Nutrition
Turite klausimų?

Yamamoto® ALKA AMINO yra nepakeičiamų aminorūgščių maisto papildas su taurinu, vitaminu B6 ir mineralais, tinkantis sportininkams. ALKA AMINO formulę sustiprina vitaminai B6 ir magnis, kurie padeda normaliai kaupti energiją, ir kalis, palaikantis įprastas raumenų funkcijas. Be to, magnis palaiko elektrolitų pusiausvyrą. ALKA AMINO sudėtyje taip pat yra liofilizuoto kokosų vandens.

Sportininkas dažnai yra linkę pamiršti ir nepakankamai įvertina, koks fiziologinės hidratacijos palaikymas yra lemiamas veiksnys tiek rezultatyvumo lygiui, tiek bendram kūno fiziologijos efektyvumui. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad aprūpintume savo kūną greitai ir efektyviai biologiškai prieinamais elektrolitais, kurie gali padėti palaikyti hidrataciją, ypač intensyvių treniruočių metu, kai prarandami prakaituodami šie vertingi elementai kartu su skysčiais. Hidratacija palaiko kūno temperatūros ir kraujospūdžio reguliavimą ir padeda pernešti pagrindinius fizinius krūvius atliekantiems raumenims, pavyzdžiui, aminorūgštims. Mes žinome, kad tai yra organinės molekulės, „statybinės dalys“, kurios, sujungtos kartu, sukuria baltymus, o būtent sportininkui, skatina raumenų atstatymą ir augimą.

Naujoji „Alka AMINO“ versija atsirado kaip ankstesnės versijos evoliucija, siekiant maksimaliai padidinti fiziologinės hidratacijos palaikymo koncepciją, kad našumas išliktų aukštas. Tai pasiekiama dėka vertingos elektrolitų koncentracijos ir sujungiant nepakeičiamąsias aminorūgštis, kurios turi būti greitai suvartotos kritiškiausiu metu bet kuriam sportininkui: prieš varžybas, jų metu ir po jų. Svarbios aminorūgštys, gaunamos iš „Alka AMINO“, gaunamos fermentuojant augalus, suteikia greitą intervenciją palaikant naujų baltymų sintezę ir greitai skatina atsigavimo procesus arba kovoja su baltymų skilimu, kuris gali atsirasti dėl treniruočių (ar dietos).

Vienoje porcijoje yra apie 6 gramus nepakeičiamų aminorūgščių, į kurias pridėta taurino - antros pagal gausumą aminorūgšties skeleto raumenyse. Jis randamas kituose audiniuose, kuriuose yra didelė koncentracija, kur reikalingas didelis energijos kiekis, turinčios skirtingas nervų ir širdies bei kraujagyslių funkcijas, skatina raumenų susitraukimą, gerina atsparumą nuovargiui dirbant, tačiau kaip papildoma vertė šiuo atveju padeda ląstelių hidratacijai.

Siekdama išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, „Alka AMINO“ sudėtyje yra citrato pavidalo magnio ir kalio, pasižyminčio dideliu šarmingumu, tačiau novatoriškiausia ir įdomiausia šio faktoriaus dalis yra tai, kad buvo pridėtas šaltai džiovintas kokosų vanduo. Tai yra tikras mineralinių druskų, tokių kaip kalio, magnio, kalcio ir natrio, ir kitų mikroelementų, turinčių labai aukštą biologinį prieinamumą, „telkinys“, kuris skatina maksimalų hidrataciją, galimą detoksikuojantį, gryninantį ir rūgštingumą mažinantį poveikį, tačiau visų pirma rehidratuojantis kaip niekas kitas natūralus medžiaga.

„Alka AMINO“ idealiai tinka vartoti prieš treniruotes, per treniruotes ir po jų, ypač intensyviai prakaituojant arba sportuojant aukštoje temperatūroje, kai reikia stiprių aminorūgščių ir elektrolitų palaikymo.

Yamamoto AlkaAMINO 240 tabl.(maisto papildas tabletėmis)

  • Amino rūgštus
  • Elektrolitai
  • Vitaminai

Organizmo aprūpinimas aminorūgštimis, vitaminais ir elektrolitais. Viskas ko reikia organizmui po sporto.

240 Tablečių  
Papildo informacija
Porcijos dydis 6 tabletės
Porcijų kiekis pakuotėje 40
Medžiagų kiekis porcijoje % RPN*
L-Leucinas 1305mg  
L-Isoleucinas 790mg  
L-Lysinas 890mg  
L-Valinas 855mg  
L-Threoninas 475mg  
L-Fenilaninas 430mg  
L-Methioninas 305mg  
L-Trythopanas 145mg  
VItaminas B6 3mg 214%
Vitaminas B12 7mcg 280%
Natris 300mg 15%
Magnis 57mg 15%
 
Kiti Ingredientai Amino rūgštys (L-Leucinas, L-Lyzinas, L-Valinas, L-Izoleucinas, L-Threoninas, L-Phenilalaninas; L-Methioninas, L-Tryptophanas); Mineral citrate blend (potassium citrate, magnesium citrate); Stabilizer: microcrystalline cellulose; Anti-caking agents: silicon dioxide; magnesium stearate; Vit. B6 (pyridoxine hydrochloride); Vit. B12 (cyanocobalamin).
Kaip naudoti: Vartokite 6 tabletes vieną kartą per dieną, užgerkite stikline vandens.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink