Darbo laikas: I-V 10:00- 19:00, VI 11:00: - 17:00, VII - NEDIRBAME

Kiaušinių baltymas

Yamamoto® Nutrition Ultra Egg PROTEIN“ yra maisto produktas, pagamintas iš kiaušinių baltymų, tinkantis sportininkams, užsiimantiems sunkiu fiziniu krūviu. Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo. Produktas yra papildytas vitaminu B6, kuris palaiko normalią baltymų ir glikogeno apykaitą bei normalią energijos apykaitą.

Kiaušinių baltymai yra vienas iš populiariausių ir visaverčių baltymų papildų, kuriuos naudoja kultūristai, darantys puikius rezultatus.

Baltymai, esantys produkte „Ultra Egg PROTEIN“, yra „geriausi“ baltymai.

Jų BV (biologinė vertė) yra 100, o PER (baltymų efektyvumo koeficientas) yra didesnis nei 3.

Papildomas puikus „Ultra Egg PROTEIN“ pranašumas yra tai, kad jis nėra pieno baltymas, todėl jame yra mažai laktozės pėdsakų.

Kiaušiniai yra turtingas aukštos kokybės baltymų šaltinis, tačiau vis dar yra daug žmonių, kurie juos valgo su per dideliu riebalų ir cholesterolio, kurio yra trynyje.

Kiaušinių baltymų milteliai yra ypač prieinamas būdas padidinti baltymų suvartojimą, nepatiriant nepatogumų atskirti trynį nuo baltymo.

€ 24.99 € 38.00

Dėl Kiaušinių nuolat verda diskusijos, vieni mokslininkai teigia, kad negalima daugiau nei 2 kiaušinius per dieną, nes daug cholesterolio, kiti sako kad dabar jau kiaušinių valgyti reikia ir daug dėl juose esančių daugybės vitaminų ir naudingų amino rūgščių, treti sako, kad kiaušinio baltymas, tai vienintelis baltymas kuris augina raumenis.

Kiaušinių albuminas yra idealus šaltinis visų optimaliai subalansuotų esminių ir neesminių  amino rūgščių šaltinis, kuris gali suteikti geriausius rezultatus, nes kiaušinio baltymas :

  • gerai pasisavinamas žmogaus organizmo
  • ilgesnis ir stabilesnis aprūpinimas visomis amino rūgštimis 
  • gali apsaugo raumenis nuo irimo
  • greitesnis atsistatymas
  • gali padėti auginti daugiau raumenų 

 

Rašyk
Skambink