Blender Bottle Pro32 940 ml.

€ 1800 su PVM
x
Prekės kodas: PP6965
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Blender Bottle
Turite klausimų?
BlenderBottle, BlenderBottle® Classic™ – originalaus, geriausiai parduodamo nešiojamojo maišytuvo, sukėlusio perversmą rinkoje – kūrėjai, pristato BlenderBottle® Pro32™, sujungiantį naujas ir patikrintas funkcijas, kad sukurtų naujausią purtyklės pažangą. puodeliai.
Paprastas, švarus dizainas ir į sprendimus orientuotos naujos funkcijos išskiria Pro32 iš kitų rinkoje esančių purtyklės puodelių. „Pro32“ gali pasigirti 32 uncijų talpa ir suapvalinta pagrindu, kad dar labiau pagerintų patentuotą maišymo sistemą. Šaldytuve taip pat yra nauja SpoutGuard™ – funkcija, pirmą kartą pastebėta praėjusių metų pradžioje išleistame Pro45™ purtykle, kuri leidžia vartotojams lengvai atidaryti atverčiamą dangtelį neliečiant geriamojo paviršiaus. Reguliuojama nešiojimo kilpa suteikia patogumo be rankų, o patvarus kvapams atsparus EastmanTritan™ plastikas padeda išlaikyti dėmes ir neišnykusius skonius.
   
„Mes labai vertiname, kad moksliniai tyrimai ir klientų atsiliepimai paskatintų naujų produktų kūrimą“, – paaiškino Michaelas Sorensenas, „BlenderBottle“ rinkodaros direktorius. „Pro32 yra puikus to pavyzdys. Klientų atsiliepimai – iš visų būdų – mums pasakė, kad turėjome galimybę paimti laimėjusį produktą ir padaryti jį dar geresnį. Pradėjome nuo klasikinio dizaino, kuris pavertė mus geriausiai parduodamu purtyklės puodelių prekės ženklu pasaulyje, ir kreipėmės į savo klientus, kad padėtų mums patobulinti ir patobulinti dizainą." Pro32, kaip ir visi BlenderBottle prekės ženklo produktai, yra pagamintas iš BPA ir Medžiagos be ftalatų ir tinka plauti indaplovėje ant viršutinės lentynos.
 
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink