Dream pak (relax restore)

€ 5700 su PVM
x
Prekės kodas: Dream pak (relax restore)
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Life Pro Nutrition (Ispanija)
Kilmės šalis: Ispanija
Turite klausimų?

Privalumai:

  • Ilgalaikis poilsis visą naktį.
  • Kokybiškesnis ir gilesnis miegas.
  • Padidėjusios miego valandos.
  • Antioksidacinis poveikis.
  • Cirkadinių ritmų reguliavimas.
  • Neuroprotekcinis poveikis.
  • Galimas streso pagerinimas ir apsauga nuo svorio padidėjimo bei metabolinio sindromo.
KAM TAI?
Life Pro Healthy ZMA yra labai ypatingas priedas, nes sujungia tris visame pasaulyje žinomus ingredientus, kad būtų pasiekta daugybė privalumų, kurių nebūtų galima pasiekti atskirai. Kitaip tariant, jis ne tik idealiai tinka visiems, kenčiantiems nuo cinko, magnio ar vitamino B6 trūkumo, bet ir turi vertingų savybių sportininkams.
Svarbiausia Life Pro Healthy ZMA savybė yra susijusi su testosteronu – anaboliniu hormonu, kuris tiesiogiai dalyvauja raumenų masės formavimo procese. Šis produktas gali padidinti testosterono buvimą organizme, žymiai palengvindamas raumenų tūrio augimą, o tai yra vienas iš sunkiausių fitneso tikslų. Tai taip pat pagerina atsigavimą po intensyvių treniruočių.
Bendriau tariant, Life Pro Healthy ZMA esantis magnis gali pagerinti jūsų naktinio poilsio kokybę.
ZMA NAUDA  
Padidina testosterono buvimą organizme.
Pagerina anabolizmą.
Palengvina liesos masės tūrio augimą.
Padidina atsigavimo efektyvumą.
Pagerina miego kokybę.
KAIP Naudoti LIFE PRO HEALTHY ZMA?
Gerti po 3 kapsules per dieną. Rekomenduojama juos vartoti 30-60 minučių prieš miegą ir nevalgius.
Ar magnio glicinatas yra geresnis?
Ši magnio forma turi mažiau vidurius laisvinančio poveikio nei magnio citratas. Kadangi jis yra susijęs su aminorūgštimi glicinu, jis turi raminamąjį poveikį ir gali būti naudojamas stresui, nemigai, nerimui ir kt.
Kam naudojamas magnio glicinatas?
Tai mineralinis papildas, naudojamas mažo magnio kiekio kraujyje prevencijai ir gydymui. Magnis labai svarbus normaliai ląstelių, nervų, raumenų, kaulų ir širdies veiklai. Tinkamai subalansuota mityba paprastai užtikrina normalų magnio kiekį kraujyje.
Ar naudinga kasdien vartoti magnio?
Rekomenduojama neviršyti 350 mg papildomo magnio per dieną. Tačiau keliuose tyrimuose buvo naudojamos didesnės paros dozės. Gydytojui prižiūrint, rekomenduojama vartoti tik vieną magnio papildą per dieną, kai gaunama daugiau nei 350 mg.
Hibridinis melatoninas
Sudėtis:
Šis produktas sudarytas iš dviejų tipų melatonino, greito atpalaidavimo ir ilgalaikio atpalaidavimo, pažangiausios formulės, palyginti su šiuo metu rinkoje esančiais produktais, kurie užtikrins jūsų poilsį.
Kam tai?
Melatonino funkcijos apima tokias svarbias funkcijas kaip tinkamas cirkadinių ritmų veikimas, miego ir pabudimo ciklų reguliavimas, energijos ir glikemijos kontrolė bei ryškus oksidacinį stresą mažinantis poveikis.
Tokiu būdu organizmas didžiąja dalimi ilsisi naktį, nes tamsa gamina melatoniną, o saulės šviesa jį išvalo, suteikdama mums pažymėtas poilsio ir atsigavimo valandas bei aktyvumo valandas, paženklintas saulės spindulių.
Todėl melatoninas yra stiprus sąjungininkas kovojant su nemiga ir problemomis, kylančiomis dėl prastos miego kokybės ir kiekio, todėl papildymas melatoninu padės pasiekti aukštesnį melatonino kiekį, o tai lemia gilų ir ilgalaikį miegą.
Tačiau kalbant apie melatonino papildus, daugelis šiuo metu gaminamų mišinių išsiskiria neteisingai, o tai yra per greitai, todėl vidury nakties kraujyje pakyla didžiausias kiekis, dėl kurio galiausiai pabundame per anksti, o tai reiškia, kad nepailsėkite.
Kita vertus, per didelės koncentracijos arba kai kurių pailginto atpalaidavimo melatonino preparatų vartojimas gali sukelti mieguistumą dieną ir pagirių pojūtį, nes jų pašalinimas iš kraujo yra per tvarus ir būna kraujyje dienos metu, kai turėtume būti budrūs. ir veikiami šviesos.
Tokiu būdu ši hibridinio atpalaidavimo formulė (greito atpalaidavimo ir ilgalaikio atpalaidavimo) galės padėti mums efektyviai pailsėti be neigiamų pasekmių dėl to, kad joje, skirtingai nei kiti šiuo metu rinkoje esantys papildai, derinami geriausi iš abiejų melatonino tipų. kurios toli gražu nepagerina poilsio, bet iš tikrųjų gali jį pabloginti.
Be to, melatoninas yra labai saugus papildas su daugybe mokslinių įrodymų, kuris kiekvieną dieną auga ir yra vienas iš labiausiai ištirtų papildų rinkoje ir labai padeda gerinti žmonių gyvenimo kokybę ir sveikatą. gyventojų.
Tokiu būdu Hibridinio melatonino vartojimas užtikrins efektyvų poilsį be disbalanso ar šalutinio poveikio, pagerins jūsų sveikatos būklę ir miegą.
 
Jei sergate diagnozuota patologija, prieš naudodami pasitarkite su gydytoju.
Senyviems žmonėms šio produkto metabolizmas gali būti lėtesnis.
 
Ashwagandha privalumai
Aswhagandha sudėtyje yra neurotransmiterių, kurie aktyvuoja serotonino receptorius. Tai gali turėti įtakos pažinimo gebėjimams ir atminčiai.
Padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje. Reguliuoja cukraus kiekį kraujyje.
Jis turi stiprų priešuždegiminį poveikį.
Pagerina imuninę sistemą: jo laisvuosius radikalus sugeriančios savybės mažina oksidacinį stresą, taigi ir laisvuosius radikalus.
Vyrams jis padeda didesniu ar mažesniu mastu padidinti testosterono kiekį, priklausomai nuo ankstesnės žmogaus būsenos.
Yra patologijų, kurios gydomos anolidais, todėl manoma, kad jo naudojimas yra naudingas gydant tokias ligas kaip Parkinsono ir Alzheimerio liga.
Tai padeda pagerinti miego kokybę, sumažinti nervingumą ir pasiekti geros savijautos.
Tai pagerina mūsų skydliaukės ir endokrininės sistemos būklę.
Sudėtyje yra junginio, vadinamo Withaferin A, kuris veiksmingas prieš įvairių tipų naviko ląsteles. Nerekomenduojama naudoti kaip pirminės vėžio gydymo priemonės.
Koks yra Ashwagandha šalutinis poveikis?
Hipertenzijos atveju kreipkitės į gydytoją, nes tai gali sumažinti kraujospūdį arba sutrikdyti hipertenzijai gydyti vartojamų vaistų poveikį.
Tai gali pakeisti įvairių hormonų, ypač skydliaukės hormonų, lygį. Jei žmogus turi hormoninių ar skydliaukės problemų, rekomenduojama iš anksto pasitarti su gydytoju.
Jei esate nėščia ar maitinate krūtimi, jo vartoti be gydytojo priežiūros nerekomenduojama.
Jei vartojate kokių nors vaistų diabetui kontroliuoti, prieš vartojimą patartina pasikonsultuoti su gydytoju, nes jie gali sąveikauti ir trukdyti su šio tipo vaistais, nes mažina gliukozės kiekį kraujyje.
Kiek Ashwagandha turėčiau vartoti?
Rekomenduojama dozė kiekvienam žmogui yra individuali. Paprastai tai yra nuo 200 iki 600 miligramų per dieną. Jį galima vartoti keliomis dozėmis per dieną arba kaip vieną dozę.
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink