Joker Protein 100% WPC 2300g

€ 5999 su PVM
x
Prekės kodas: PP6948
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Kitas
Kilmės šalis: JAV
Turite klausimų?
Kas yra Joker Protein?
Joker Protein yra aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentratas, sukurtas taip, kad būtų gausus nepakeičiamų amino rūgščių šaltinis, būtinas raumenų atstatymui ir augimui. Joker Protein, kuriame yra mažai kalorijų ir daug baltymų, yra idealus priedas sportininkams, kūno rengybos entuziastams ir visiems, norintiems išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą.
Kaip Joker Protein gali man padėti?
„Joker Protein“ siūlo daugybę privalumų, kad palaikytų jūsų kūno rengybos kelionę:
Raumenų atsigavimas ir augimas: 24 g baltymų vienoje porcijoje Joker Protein yra būtini statybiniai blokai raumenų atstatymui ir augimui, padedantys greičiau atsigauti ir maksimaliai padidinti savo prieaugį.
Patogus ir skanus: „Joker Protein“ yra penkių nuostabių skonių, įskaitant „Chocolate Bueno“, „Šokolado, Braškių, Baltojo šokolado aviečių ir vanilės“ skonių.
Kas yra išrūgų baltymų koncentratas?
Išrūgų baltymų koncentratas yra populiari baltymų forma, gaunama iš pieno. Jame vyksta filtravimo procesas, siekiant pašalinti daugumą nebaltyminių komponentų, todėl gaunami baltymų milteliai, kuriuose gausu aminorūgščių. Išrūgų baltymų koncentratas yra žinomas dėl savo didelės biologinės vertės, tai reiškia, kad jis lengvai virškinamas ir pasisavinamas organizmo.
Kaip naudoti Joker Protein?
Joker Protein naudojimas yra paprastas ir patogus:
Sumaišykite 30 g Joker Protein su 200 ml vandens arba pieno purtyklėje.
Gerai suplakite, kol milteliai visiškai ištirps.
Suvartokite tris Joker Protein porcijas per dieną, iš viso 72 g baltymų, kad patenkintumėte savo dienos baltymų poreikį.
Padidinkite savo kūno rengybos rutiną ir pamaitinkite raumenis su skaniais ir efektyviais Joker baltymais.
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink