Darbo laikas: I-V 10:00 - 20:00, VI 10:00 - 17:00, VII - NEDIRBAME

Kre-alkalyn'as

Olimp Kre-alkalyn, vienas iš didžiausios koncentracijos krealkalino tipo kreatinu, jo paskirtis didinti jega ir sprogstamaja galia, taip pat tiketis liesos mases priaugio.

€ 23.00 € 32.00

Warrior Kreatine 120  kaps. itin efektyvus krealkaline tipo kreatinas pasižymintis žemu vandens kaupimo lygiu, nealergizuoja, neišsikiria jokių šalutinių produktų.

€ 39.00
  Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps 30 Maisto papildas kapsulėmis. 1 kapsulės svoris: 1,42..
€ 8.40
Kre-Alkalyn'as yra patentuota kreatino monohidrato formulė. Sudėtyje esantis “pH-correct“ technologija blokuoja kreatino virtimą į kreatininą. Dėl to vartojant Kre-Alkaliną nėra skysčio kaupimosi efekto. Šios technologijos dėka kre-alkalinas pasisavinamas maksimaliai gerai, taip pat pasiekiamas didžiausias jėgos priaugis, be jokio šalutinio efekto. Be to, pakanka mažesnių dozių, lyginant su kitais kreatino produktais.

Pagrindinis KRE-ALKALYN'O pliusas yra tai, kad šis kreatinas turi šarminę apsaugą, kuri sukuria apsauginį lauką, kurio pH yra virš 12. Tokiu būdu užtikrinamas aukštas kreatino stabilumas virškinimo trakte - jis tampa atsparus skrandžio sultims ir išlieka stabilus bei raumenų ląstelę pasiekia visu pajėgumu ir 100 % tiek kiek jo suvartojote.
Pliusai:+
  • lieso raumens augimas
  • jokio šalutinio produkto
  • 100% pasisavinimas
  • sprogstamoji jėga
  • paprastas vartojimas

Minusai: -

  • ženkliai brangesnis už monohidratą
 
Vartojimas: 1 kapsulė prieš treniruotę, 1 kapsulė po treniruotės. Maksimali dienos norma 2 kapsulės per dieną. Maksimali Kre-alkalino dienos norma yra 5 gr. vartojant daugiau apkrausite inkstus, bet rezultato nepagerinsite.
Vartojimas nesporto dieną: 1 kapsulė ryte ant tuščio skrandžio 30 min prieš pusryčius, 1 kapsulė 30 min prieš pietus.
Rašyk
Skambink