Life Pro Endurance Gumbar 1 vnt X 32gr

Akcija -20%
Sutaupote - € 051
€ 199 € 250 su PVM
x
Prekės kodas: PP6717
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Life Pro Nutrition (Ispanija)
Kilmės šalis: Ispanija
Turite klausimų?

Angliavandenių batonėlis pagamintas iš natūralaus vaisių minkštimo, kuris greitai pasisavina angliavandenius. Galimi įvairių skonių ir derinių. Be glitimo. Tinka veganams.

Kas yra Life Pro Endurance Gumbar?
Life Pro Endurance Gumbar yra guminės tekstūros batonėlis, kuris greitai ir lengvai pasisavina angliavandenius. Life Pro Endurance Gumbar buvo pagamintas iš vaisių minkštimo. Tai veganiškas ir be glitimo guminis batonėlis.
Life Pro Endurance Gumbar vienete yra daugiau nei 25 gramai angliavandenių. Taip pat galite rasti įvairių skonių ir derinių. Life Pro Endurance Gumbar yra Endurance linijos dalis, sukurta siekiant patenkinti pačius reikliausius ištvermės sporto poreikius.
Kokios yra Life Pro Endurance Gumbar savybės?
Guminė tekstūra:
Life Pro Endurance Gumbar buvo pagamintas naudojant natūralų vaisių minkštimą kaip pagrindinį ingredientą. Dėl to gautas želatinos tekstūros batonėlis, panašus į želė pupeles.
Greitai pasisavinami angliavandeniai:
Life Pro Endurance Gumbar viename batonėlyje yra 25,8 g angliavandenių. Jiems būdingas greitas virškinimas ir asimiliacija organizme. Dėl to jie yra greitas ir efektyvus energijos šaltinis, siekiant išlaikyti sportinius rezultatus.
Angliavandenių indėlis treniruočių ir varžybų metu yra pagrindinis veiksnys, padedantis išvengti ir atidėti nuovargį bei palaikyti sportinius rezultatus.
100% veganiška sudėtis:
Life Pro Endurance Gumbar pagamintas iš 100% veganiškų ingredientų. Be to, juose nėra glitimo.
Kaip vartoti Life Pro Endurance Gumbar?
Treniruotės metu suvartokite 1 barą. Pritaikykite dozę pagal savo dienos energijos ir mitybos poreikius.
Įrodyta, kad 30–90 g angliavandenių suvartojimas fizinio krūvio metu turi ergogeninį poveikį vidutinės ir ilgos trukmės sportui.
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink