Life Pro Essentials NAC 90 Caps

€ 1490 su PVM
x
Prekės kodas: Life Pro Essentials NAC 90 Caps
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Life Pro Nutrition (Ispanija)
Kilmės šalis: Ispanija
Turite klausimų?
„Life Pro Essentials NAC“ pranašumai
Galingas antioksidacinis poveikis.
Sumažina laisvųjų radikalų poveikį.
Atitolina nuovargio atsiradimą.
Pagerina atsigavimą.
Padeda nuo skausmo ir uždegimo po didelių pastangų.
Life Pro Essentials NAC sudėtis
Šis produktas sudarytas iš N-acetilcisteino, mikrokristalinės celiuliozės, hipromeliozės, juodųjų pipirų ekstrakto, magnio stearato ir želatinos.
Kam naudojamas Life Pro Essentials NAC?
Tokie produktai kaip Life Pro Essentials NAC yra puikus pavyzdys, kodėl sportininkai neturėtų sutelkti dėmesio tik į klasikinį baltymų kokteilį, gainerį ar energijos kokteilių stiliaus papildus. Yra maisto papildų, kurie, nebūdami specialiai sukurti fiziniam darbingumui didinti, gali labai padėti.
Šiuo atveju Life Pro Essentials NAC yra vienas iš svarbiausių antioksidacinių junginių rinkoje: N-acetilcisteinas. Veiksmingas laisvųjų radikalų pertekliaus mažinimo veiksmas idealiai tinka visiems sportininkams, kurie praktikuoja daug pastangų reikalaujančias disciplinas, nes didelis fizinis krūvis padidina šios toksiškos medžiagos išvaizdą.
„Life Pro“ NAC dėka galima išvengti problemų, kylančių dėl oksidacinio streso – vienos iš pagrindinių laisvųjų radikalų daromos žalos.
Be to, jis turi tam tikrų privalumų, kurie tiesiogiai pagerina sportinius rezultatus, pavyzdžiui, atitolina nuovargio pradžią arba pagerina atsigavimą. Life Pro Essentials NAC taip pat turi priešuždegiminių savybių, todėl gali sumažinti diskomfortą po intensyvių treniruočių ar varžybų.
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink