Life Pro medvilninis rankšluostis 100 X 50 cm

€ 799 su PVM
x
Prekės kodas: PP6678
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Life Pro Nutrition (Ispanija)
Kilmės šalis: Ispanija
Turite klausimų?
Kodėl verta rinktis Life Pro medvilninį rankšluostį?
Rankšluostis yra vienas iš dažniausiai naudojamų ir kartu svarbiausių priedų einant į sporto salę, net daugelyje įstaigų yra privalomas. Tačiau kartais nutinka taip, kad bandydami pasinaudoti vienu iš namuose turimų rankšluosčių, sportiniame krepšyje atsiranda vietos problemų, nepatogu ilsėtis ant savo atlošo arba tiesiog nemėgstate nešiotis vonioje. rankšluostis aplink sporto salę.
„Life Pro“ medvilninis rankšluostis buvo specialiai sukurtas taip, kad jis nesudarytų jokių kliūčių treniruotėms. Jo dydis yra 100x50 cm, todėl jį patogu nešiotis bet kokio tipo krepšyje ar kuprinėje. Be to, jis lengvai prisitaikys prie sporto salės atlošo ir suoliukų, juos uždengdamas, bet be perteklinio rankšluosčio.
Be to, Life Pro medvilninis rankšluostis buvo visiškai pagamintas iš medvilnės, todėl tai malonaus prisilietimo gaminys, puikiai tinkantis naudojimui.
Vaikščiokite Life Pro logotipu aplink savo sporto salę ir kur beeitumėte, kad visi, kurie jus pamatytų, atpažintų jus kaip tikrą šios sporto šakos mėgėją, kuris žinotų, kuriuos prekės ženklus pasirinkti, kad tinkamai papildytų savo treniruotes ir pasiektų rezultatų.
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink