Life Pro Omega 3 Pro IFOS 90 kaps

€ 2799 su PVM
x
Prekės kodas: Life Pro Omega 3 Pro Ifos tg36/24 90 kaps
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Life Pro Fit Food
Turite klausimų?
Sudarytas iš žuvų taukų su EPR ir DHR Omega 3 riebalų rūgštimis trigliceridų pavidalu (labiausiai biologiškai prieinama forma, geriau nei etilo esteris) ir su aukščiausios kokybės antspaudu „IFOS“.
Ką reiškia IFOS™ sertifikatas?
Geriausiai žinomas kokybės sertifikatas yra IFOS (International Fish Oil Standards) prekės ženklas. IFOS yra tarptautinių žuvų taukų standartų trumpinys. Iš esmės IFOS yra analizės protokolas, kurį išleido nepriklausoma įstaiga (Nutrasource Diagnostic inc.), įsikūrusi Guelph universitete Kanadoje, kuri turi brangiausias ir pažangiausias technologijas, reikalingas Omega 3 kokybei patikrinti.
Life Pro Omega 3 Pro Ifos tg36/24 90 Softgel
IFOS - 5 žvaigždučių sertifikatą turinčios omega
Skirta sportuojantiems.
Grynasis kiekis: 90 kaps
Porcijos dydis: 1 kaps
Maistingumo deklaracija
1000 mg
EPR 360mg
DHR 240mg
Sudedamosios dalys: Aliejus (36% EPR ir 24% DHR), kapsulė (želatina, drėkiklis; glicerinas ir vanduo).
Vartojimas: Rekomenduojama dozė yra 1 tabletė per dieną (1 g žuvų taukų su 360 mg EPA ir 240 mg DHR). Svarbu, kad gaminys būtų laikomas šaldytuve ir be tiesioginių saulės spindulių.
Alergenai: Pienas, soja (lecitinas). Produktas pagamintas įrenginiuose, kuriuose gaminami produktai, kuriuose įeina pienas, kiaušiniai, kviečiai ir soja.
Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje nei +25ºC temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių bei drėgmės.
Įspėjimai: Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims, asmenims sergantiems inkstų ligomis ir asmenims iki 18 metų. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
Serija: žr. ant pakuotės
Geriausias iki: (pabaigos) žr. ant pakuotės
Gamintojas: Life Pro Nutrition, Ispanija.
Platintojas: UAB "Papildų pasaulis", įmonės kodas: 304163396, PVM kodas: LT100009916016, Adresas: Visorių g 2, Vilnius, info@papildupasaulis.lt; +37063340350
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink