Life Pro Stamina Energy Drink 300g

€ 2490 su PVM
x
Prekės kodas: PP5639
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Life Pro Nutrition (Ispanija)
Turite klausimų?
Life Pro Stamina Energy Drink yra papildas, sukurtas atsižvelgiant į žaidėjus, siekiant padėti padidinti energijos lygį, susikaupti, ištvermę ir pagerinti reakcijos laiką per ilgas žaidimo valandas.
Jis buvo sukurtas eSporto turnyrams ir dėl puikaus Youtube vartotojų priėmimo dabar pagaliau prieinamas visiems vartotojams.
Papildų vartojimas žaidimo metu gali būti lemiamas veiksnys tobulinant žaidėjo įgūdžius ir gebėjimus bei siekiant pergalės, nes šios užduotys reikalauja daug energijos, susikaupimo ir atsigavimo.
Energinių gėrimų ištvermės komplekso pranašumai:
Padeda padidinti energijos lygį.
Pagerinkite našumą.
Padidina protinį dėmesį ir budrumą.
Pagerina toleranciją nuovargiui.

 
Life Pro Stamina Energy Drink 300g
Milteliai energiniam gėrimui ruošti su kofeinu 200 mg per porciją ir saldkliu (sukraloze).
L-tirozinas 2 g
L-teaninas 100 mg
Bevandenis kofeinas 200 mg
Sudedamosios dalys: Maltodekstrinas, L-tirozinas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis, aromatai, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: obuolių rūgštis, lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas, sausasis žaliosios arbatos ekstraktas (Camellia Sinensis, lapai), vertinamas L-teaninu, bevandenis kofeinas ir saldiklis: sukralozė.
Kaip naudoti: 15 g (1 kaušelis) ištirpinkite vandenyje arba sultyse (250 ml). Skirkite 30 minučių prieš atlikdami veiklą, kuriai reikia pastangų ar susikaupimo.
Įspėjimai: Produktas skirtas naudoti suaugusiems. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip subalansuotos mitybos pakaitalas. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokiai nors ligai. Neviršykite aiškiai rekomenduojamos paros dozės. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink