€ 400 su PVM
x
Prekės kodas: Granola su braškių gabaliukais 180g
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Loveko
Turite klausimų?

Sudedamosios dalys: pilno grūdo avižiniai dribsniai,migdolai,natūralus medus,saulėgražų sėklos,moliugų sėklos,linų sėmenys,sezamų sėklos,kokosų aliejus,džiovintos bruknės,kokosų drožlės,džiovintų braškių gabaliukai..

100gr produkto maistingumas: Energinė vertė: 368 kcal, Riebalai: 19,.6 g, Angliavandeniai: 42 g, Baltymai: 10.4 g.

Jei nekantraujate savo pusryčius ar popiečio užkandžių krepšelį papildyti granola, pradėti pažintį patariame nuo granolos su braškių gabalėliais. Saulėje prinokusios braškės džiūdamos susitraukia daugiau nei 10 kartų, todėl galutinis produktas tampa mažučiu braškės gabalėliu, pilnu braškių skonio! Jokie dirbtiniai priedai negali tikrai atkurti tikro vasariškų braškių skonio. Laimei gamta leido mums jį išsaugoti kvapniuose, švelniai rūgštelėjusiuose braškių lašeliuose, kurie kartu su granola sukuria nuostabų skonio ir aromato derinį. Taip taip neverta pamiršti, kad tai ir papildomi vitaminai puikiai Jūsų savijautai!

Sudedamosios dalys: pilno grūdo avižiniai dribsniai,migdolai,natūralus medus,saulėgražų sėklos,moliugų sėklos,linų sėmenys,sezamų sėklos,kokosų aliejus,džiovintos bruknės,kokosų drožlės,džiovintų braškių gabaliukai.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink