Pirkimo taisyklės

 • Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo numeris 69MTSPP-7343
 • Registracijos Nr. 130016793

 

Dažnau užduodami klausimai:

 • Klausimas: Darau pavedimą ir nežinau kur rasti užsakymo numerį?
 • Atsakymas: Užsakymo numeris ir banko rekvizitai atsiunčiami jums į elektroninį paštą iškart po užsakymo patvirtinimo.
 • Klausimas: Kur galiu atsiimti užsakytą prekę?
 • Atsakymas: Mūsų parduotuvė yra Visorių g. 2 Vilniuje (priešais Mykolo Romerio universitetą - geltonas pastatas - 1 aukštas).

 

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau Taisyklės), yra šalims privalomas teisinis dokumentas nusakantis Pirkėjo (toliau Pirkėjas) ir Pardavėjo

Pardavėjas : UAB "Papildų pasaulis" Įmonės kodas: 304163396 PVM kodas: LT100009916016 A./s. LT217300010145712690 įmonės registracijos adresas Avižų g 1-3 Vilnius, Lietuva.

(toliau Pardavėjas) teises bei pareigas, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką, šalių atsakomybę bei kitus su prekių pirkimu – pardavimu www.papildupasaulis.lt elektroninėje parduotuvėje susijusius aspektus.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Taisykles.

Visi kilę nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus pasiekti abipusio susitarimo probleminiai klausimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

 

2. PREKIŲ ĮSIGIJIMAS ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE

2.1.Naudodamiesi puslapio kairėje arba viršuje esančiomis prekių kategorijomis arba paieškos laukelyje įvedę norimos prekės pavadinimą išsirinkite prekes; pasirinkite norimą pirkti prekių kiekį bei skonį ir spauskite mygtuką   Į krepšelį  ; taip galite išsirinkti vieną ar daugiau prekių;

2.2. Dešinėje pusėje esančiame prekių krepšelyje matysite kokias prekes jau išsirinkote ir mokėtiną sumą už jas. Norėdami įsigyti šias prekes, spauskite mygtuką  Pirkti

2.3. Jeigu esate anksčiau pirkę šioje parduotuvėje, įrašykite savo el. pašto adresą bei slaptažodį ir spauskite Prisijungti. Jeigu perkate pirmą kartą registruokitės arba apsipirkite kaip svečias. Pažymėję norimą variantą spauskite mygtuką Tęsti. Teisingai užpildykite privalomus laukus, perskaitykite apsipirkimo sąlygas pažymėdami varnele, kad sutinkate ir spauskite mygtuką Tęsti;

2.4. Toliau pasirinkite jums priimtiną prekių   apmokėjimo bei pristatymo būdą, įrašykite informaciją, kuri reikalinga prekių pristatymui, ir spauskite mygtuką Tęsti;

2.5. Patikrinkite ar visa užsakymo informacija teisinga ir paspauskite Patvirtinti užsakymą;

2.6. Jūsų nurodytu el. pašto adresu atsiųsime sąskaitą; jeigu pasirinkote mokėjimo būdą banko pavedimu, už prekes sumokėkite per 24 val. nuo sąskaitos gavimo datos, gavę apmokėjimą iškarto išsiųsime Jums prekes; jei pasirinkote prekių atsiėmimą tiesiogiai (tik Vilniuje) sumokėsite už prekes atsiimdami.

 

3. PREKIŲ KAINOS, TERMINAI IR ATSISKAITYMO BŪDAI

3.1. Prekių kainos nurodytos eurais.

3.2. www.papildupasaulis.lt elektroninė parduotuvė turi teisę be perspėjimo pakeisti elektroninėje parduotuvėje parduodamų produktų kainas.

3.3. Galimi šie atsiskaitymo būdai:

 • Banko pavedimu į atsiskaitomąją sąskaitą (sąskaitą už išsirinktas prekes atsiųsime Jūsų nurodytų el. pašto adresu. Apmokėti sąskaitą būtina per 24 val. nuo sąskaitos gavimo. Atsispausdinę sąskaitą ją apmokėti galite artimiausiame banko skyriuje ar el. bankininkystės pagalba).
 • Atsiimant prekes tiesiogiai (tik Vilniuje).
 • OPAY atsisakitymo sistema.
 • Mokėjimo kortele. Užsakymas pradedamas vykdyti iškart po apmokėjimo klijentas gaus užsakymo patvirtinimą el.paštu kurį nurodė darydamas apmokėjimą. 

 

4. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

4.1. Norint grąžinti www.papildupasaulis.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes reikia žinoti:

 • Pirkėjas įsigytas prekes per 14 dienų gali be jokios nurodytos priežasties gražint, nesvarbu kokiu būdu jos buvo įsigytos: fizinėje parduotuvėje ar elektroninėje parduotuvėje ar telefonu, jums vis tiek galioja tos pačios taisyklės, gražinimas vyks vadovaujantis (tik internetu perkant) LR civilinio kodekso 6.228 (10)
 • Gražinant (nurodykite užsakymo numerį, grąžinimo priežastis ir grąžintinų prekių sąrašą) per 14 dienų nuo prekių pristatymo datos;
 • Nekokybiškos prekės, įsigytos tiek internetu tiek fizinėje parduotuvėje keičiamos ar gražinimos: kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: pažeista pakuotė, pasibaigęs prekės galiojimo terminas ir kt ) arba gavote ne tą produktą, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus ir apmokėti jūsų patirtas siuntimo išlaidas. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis mažmeninės prekybos taisyklėmis patvirtintomis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 18 punktu, jame nurodoma, kad netinkamos prekės į tinkamas, keičiamos arba gražinamos remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis.
 • Tinkamos kokybės prekių grąžinimas
 • Perkant internetu prekės gražinamos remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis.
 • perkant internetu prekes galite gražinti išsiunčiant prekes atgal į Visorių g.2 Vilnius prekė turi būti siunčiama tiesiai į parduotuvę arba į OMNIVA ir DPD paštomatus PC Mandarinas Ateities g. Vilnius.
 • Telefono numerį nurodykite šį 861854523, info@papildupasaulis.lt
 • Jei gražinamos prekės išsiunčiamos į bet kurį kitą paštomatą ar į Lietuvos paštą musų jos nepasieks, nes neturime žmogaus kuris lakstytų po Vilnių ir surinkinėtų siuntas.
 • Perkant fizinėje parduotuvėje prekės gražinimas arba keitimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių  nustatyta tvarka.
 • Abiem atvejais prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs, tai galioja tik tinkamos kokybės prekėms, jei dėl tik jums žinomų vienokių  ar kitokių priežasčių sumanėte kad jums prekė nepatinka ir norite ją gražinti. Jei prekę įsigyjote mūsų fizinėje parduotuvėje, galite jas atnešti atgal į parduotuvę ir atgauti už jas sumokėtus pinigus. Jei prekė įsigyti nuotoliniu būdu, per 1-14 darbo dienas gausite pinigus atgal į savo banko sąskaitą. Jei prekės įsigytos nuotoliniu būdu, bet gražinote fizinėje parduotuvėje, pinigai už prekes vis tiek bus gražinami pavedimu į banko sąskaitą.

Smulkiau apie vartotojo teisę atsisakyti prekės rasite čia: http://www.infolex.lt/ta/12755:str6.228-10

4.2. Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas taikomas net ir grąžinant nekokybišką prekę, išskyrus atvejus, kai grąžinama nekokybiška kosmetikos ar parfumerijos prekė);
 • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas taikomas abiem atvejais, net ir tada kai grąžinama nekokybiška prekė);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

 

5. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Mes garantuojame, kad:

 • www.papildupasaulis.lt elektroninėje parduotuvėje Pirkėjo pateiktų asmeninių duomenų (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kt.) saugumą;
 • asmeninė informacija bus panaudota tik prekių pirkimo-pardavimo sandoriui atlikti;
 • asmeninė informacija jokiais būdais nebus perduota tretiesiems asmenims be Jūsų sutikimo;

 

6. PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS

6.1. Pirkėjas norėdamas įsigyti www.papildupasaulis.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamas prekes privalo perskaityti pirkimo taisykles ir sąlygas;

6.2. Mokėjimo informacijos skiltyje patvirtinti, kad su taisyklėmis ir sąlygomis susipažino. Varnele pažymint langelį „Sutinku su taisyklėmis“ bei spaudžiama Tęsti.

 

7. PIRKĖJO TEISĖS IR ĮSIPAREIGOJIMAI

7.1.Pirkėjas turi teisę pirkti prekes www.papildupasaulis.lt elektroninėje parduotuvėje, bei įsipareigoja laikytis šių pirkimo – pardavimo taisyklių.

7.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti www.papildupasaulis.lt elektroninėje parduotuvėje įsigytų prekių (žiūrėti 4 skyrių).

7.3. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai www.papildupasaulis.lt elektroninės parduotuvės administraciją el. paštu  info@papildupasaulis.lt ).

7.4. Pasikeitus Pirkėjo registracijos formoje pateiktiems duomenims, jis privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

7.5. Jei Pirkėjas prekių pristatymo metu be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Jis privalo padengti prekių pristatymo išlaidas.

7.6. Pirkėjas, naudodamasis www.papildupasaulis.lt elektronine parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.

 

8. PARDAVĖJO TEISĖS IR ĮSIPAREIGOJIMAI

8.1. Pirkėjui sąmoningai ar nesąmoningai kenkiant ar mėginant pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ir/arba pažeidžiant savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti, ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis www.papildupasaulis.lt elektronine parduotuve, išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.

8.2. Esant nuo Pardavėjo nepriklausomoms aplinkybėms (nenugalima gamtos jėga force majeure) ir kitoms svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės prekybos parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

8.3. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

8.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu šiose taisyklėse nurodytomis sąlygomis.

8.5. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

 

9. ATSAKOMYBĖ

9.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

9.2. Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų saugumą ir perdavimo tretiesiems asmenims atveju po to sekantys trečiūjų šalių veiksmai elektroninėje parduotuvėje, pasinaudojant perdutais duoeminimis, tampa Pirkėjo atsakomybe

9.3. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, atliktus naudojantis e-parduotuve

9.4. Jei Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, Pardavėjas nėra atsakingas už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, tų tinklapių neprižiūri, nekontroliuoja ir toms įmonėms bei asmenims neatstovauja. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

 

10. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Taisykles.

11. Visi kilę nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus pasiekti abipusio susitarimo probleminiai klausimai sprendžiami: Valstybinėje vartotojų teisių tarnyboje arba EGS platformoje.

Prašymą / skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar pasalugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g,25 01402 Vilnius) el.paštas tarnyba@vvtat.lt tel.nr 852626751, faks. 852791466, interneto svetainėje www.vvtat.lt taip pat vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse - ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje. http://ec.europa.eu/odr/

Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo numeris 69MTSPP-7343

Registracijos Nr. 130016793

 

 

 

Visiems sėkmės sporte ir ačiū kad perkate :)

Rašyk
Skambink