Darbo laikas: I-V 10:00- 19:00, VI 11:00: - 17:00, VII - NEDIRBAME

Augimo hormono skatintojai (GABA)

Haya Labs L-Arginine / L-Ornithine / L-Lysine 100 kaps

€ 15.00 € 20.00

GABA (gama-amino sviesto rūgštis ) – tai aminorūgštis veikianti kaip neuromediatorius centrinėje nervų sistemoje, kurią sudaro nugaros ir galvos smegenys. Ji organizme gaminama iš glutamino rūgšties, padedant vitaminui B6. GABA apsaugo nervines ląsteles (nervų sistemą) nuo pervargimo.

Vartojant maisto papildą Haya Labs Gaba galima tikėtis didesnio energijos kieko, stiprumo bei ištvermės. Gaba gali padėti didinti raumenų masės auginimą ir skatinti riebalų deginimą. Pastebima, kad Gaba papildai prisideda prie geresnės miego kokybės bei senėjimo procesų lėtinimo.

€ 14.99

EverBuild Nutrition GABA 200g

€ 20.00

Augimo Hormonas GH (Growth Hormones)

Laikaisi dietos?  Išpili 7 prakaitus per treniruotes?  Naudoji maisto papildus, tačiau pagrindinio atsistatymo efekto taip ir negauni.?  To priežastis dažnai gali būti žemas augimo hormono lygis organizme.

Vartojant augimo hormono skatintojus, tau miegant  tavo kūnas ir toliau dirba. Naktį vyksta vieni pagrindinių augimo procesų ir už juos yra atsakingas vienintelis ir pagrindinis hormonas - somatotropinas. Augimo hormonai tai puikūs maisto papildai sportui kurie tartum prižiūrėtojas, kuris žino kur, kada ir kūrie raumenys turi būti atstatomi pirmiausiai, kūrie yra labiausiai nuvarginti ir pažeisti. Naktinis atsistatymas, geras ir gilus miegas tai vienas iš pagrindų, bet kurio rimtai sportuojančio sportininko.

Rašyk
Skambink