Smart Shake Original 2go 600ml + 2 talpos

Akcija -17%
Sutaupote - € 200
€ 999 € 1199 su PVM
x
Prekės kodas: PP6954
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: SmartShake
Turite klausimų?
PASTABA: iki ribos tūris yra 600 ml, purtyklėje uždėjus dangtį telpa 800 ml skysčio. + 2 atskiros talpos
Smartshake Original 2Go One
Stilingas ir patogus 3 viename purtytuvas su atskira laikymo vieta
Dėžutė lengvai pritvirtinama prie dugno ir saugiai laikosi vietoje
Keletas stilingų spalvų variantų
Nuimamos grotelės neleidžia gėrimams sukepti
Tvirtas užsukamas dangtelis ir greitai naudojamas užsegamas dangtelis
Patvarus karabininis kabliukas ant dangtelio
Atlaiko plovimą mašinoje, šaldymą ir kaitinimą mikrobangų krosnelėje
Pagaminta iš 100% plastiko be BPA/DEHP
Smartshake tylaus maišymo sprendimas: Smartshake gėrimų butelių tinklelis lengvai užsifiksuoja ir nesukelia papildomo triukšmo intensyvaus purtymo metu. Be to, grotelės turi Fruit Infuser funkciją, o jos aštrūs kraštai ardo vaisių ir uogų paviršius, todėl į vandenį įpylę, pavyzdžiui, braškių, mėlynių ar aviečių, galite lengvai ir greitai gauti sveiko ir gaivaus vitaminingo vandens. .
Smartshake Original 2Go One – tai stilingas ir kompaktiškas 3 viename plaktuvas, pagamintas iš 100 % BPA neturinčio plastiko, kuriame galėsite lengvai maišyti visus norimus gėrimus – nuo ​​atlyginimo gėrimų iki treniruočių gėrimų ir tuo pačiu. laiko nešiotis su savimi, pavyzdžiui, miltelius ar kapsules atskiroje laikymo vietoje. Ar jums reikia daugiau vietos saugykloje? Tada pasirinkite Smartshake Original 2Go, 600 ml, kuris turi dar vieną daiktadėžę!
„Smartshake Original 2Go One“ purtyklėje yra erdvus papildomas skyrius, pritvirtintas prie purtyklės dugno, kuriame telpa, pavyzdžiui, didesnė atgaivinančio gėrimo miltelių dozė ar jums reikalingos vitaminų kapsulės. Nuimamas filtro tinklelis užtikrina, kad gėrimas taptų aksomiškai lygus ir gėrimų mišiniuose nesusidarytų gumuliukų. Susukamas purtyklės dangtelis lieka sandariai uždarytas, o užsegamas dangtelis leidžia gerti lengviau ir greičiau. Dangtelis taip pat turi patvarų karabininį kabliuką, kuriuo galėsite pritvirtinti buteliuką prie diržo arba maišelio išorėje, todėl kratytuvas neužima vietos treniruočių krepšio viduje.
Purtyklės Smartshake Original 2Go One gamybos medžiaga yra 100% plastikas be BPA/DEHP. Smartshake Original 2Go One gali atlaikyti plovimą mašinoje, šaldymą ir kaitinimą mikrobangų krosnelėje. Butelį taip pat galima perdirbti tokį, koks yra.
 
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink