Darbo laikas: I-V 10:00- 19:00, VI 11:00: - 17:00, VII - NEDIRBAME

Vitaminai ir mineralai

Yamamoto Nutrition MultiPRO 80 kaps

€ 15.99

Vitamin C 1000mg - maisto papildas, tiekiamas tabletėse, kuriose yra 1000 mg vitamino C. Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Viena iš labai svarbių jo funkcijų yra palaikyti veikiantį kolageną - baltymą, reikalingą jungiamojo audinio susidarymui odoje, raiščiuose ir kauluose. Tai taip pat prisideda prie raudonųjų kraujo kūnelių susidarymo ir apsaugo nuo kraujavimo. Jis taip pat kovoja su bakterinėmis infekcijomis ir mažina tam tikrų alergiją sukeliančių medžiagų poveikį. Dėl šių priežasčių vitaminas C dažnai naudojamas peršalimo prevencijai ir gydymui.

€ 7.99 € 15.00

Haya Labs Zinc 120 kaps

€ 11.99

Vitaminas E  žinomas kaip antioksidantas, turintis savybių šalinti laisvuosius radikalus ir toksinus iš organizmo. Dėl šių priežasčių, vartojant vitaminą E, jis gali padėti stiprinti  imuninę sistemą, palaikyti gerą regėjimą, gali skatinti žaizdų gyjimą, palaikyti sveiką odos bei plaukų būklę.

€ 12.00 € 99.00

Haya Labs Liquid Vitamin D-3 10ml

€ 12.00

Hialurono funkcijos:

  • tai pagrindinis sinovinio skysčio (membranos, kuri iškloja sąnario ertmę, tačiau nedengia sąnarinės kremzlės) komponentas. Taip pat jis padidina skysčio klampumą;
  • svarbi kremzlės dalis, kuri dengia kiekvieną kremzlės ląstelę (chondrocitą). Jis padeda palaikyti kremzlių elastingumą ir sąnarinių paviršių slidumą, taip mažina trintį ir amortizuoja smūgius tenkančius kaulams judėjimo metu. Bėgant metams hialurono organizme mažėja, todėl kremzlės „susidėvi“;
  • pagrindinis odos komponentas, prisidedantis prie audinių atsinaujinimo. Jis palaiko drėgmę audiniuose, kuri daro įtaką audinių elastingumui, stangrumui;
  • jis transportuoja ir paskirsto vandenį audiniuose; sugeba atskirti audinius, kuriems drėgmės reikia mažiau (arba jos visai nereikia), o kuriems – jos reikia daugiau, ir laiku perskirsto šį balansą;
  • jis palaiko drėgmę: hialurono rūgštis suriša vandenį tarpląstelinėje erdvėje, tuo pačiu padidindama audinių pasipriešinimą suspaudimui. Kitu atveju nuo kojinių, pirštinių ar diržų likusios žymės ant odos išliktų amžinai;
  • dalyvauja normalaus akispūdžio palaikyme;
€ 9.99 € 12.00

Haya Labs Green Tea Extract 60 kaps

€ 9.99

Yamamoto Nutrition Ashwaganda 30 caps

€ 12.09 € 15.72

Haya Labs Food Based Women's Multi 60 tab

€ 14.99

Haya Labs Chelated Selenium 120 kaps

€ 11.99

Haya Labs Chelated Magnesium 60 kaps

€ 14.99 € 20.00

Haya Labs Chelated Iron 90 kaps

€ 9.99

Haya Labs Calcium Magnesium & Zinc - ši mineralinių medžiagų, kartu su vitaminu D, formulė gali prisidėti prie sveikų kaulų ir dantų išsaugojimo, optimalaus organizmo fermentų aktyvumo palaikymo bei gali pasižymėti antioksidaciniu poveikiu. Šie trys mineralai vienoje tabletėje papildo ir sustiprina vienas kito poveikį.

€ 10.00

Haya Labs Cal-Mag Citrate 90 tabl

€ 9.99 € 15.00

Haya Labs Biotin Maximum Strength 100 tab

€ 19.00 € 25.00

„Yamamoto® Nutrition Super GREENS“ yra gaminamas tik iš vitaminų turinčių veikliųjų medžiagų, mineralų ir augalų ekstraktų. Jame nėra cukraus, dažnai randamo šiuose produktuose.

Kai mes išleidžiame naują produktą, tai visada įvykis, atspindintis daugelio valandų geriausių žaliavų, taip pat veiksmingiausių ir sertifikuotų veikliųjų medžiagų tyrimų vaisius. Tą patį galima pasakyti apie įvairius esamų gaminių „atnaujinimus“, kurie toliau peržiūrimi ir visada laikomi „vienu žingsniu priekyje“. „Super GREENS“ buvo labai sėkmingas produktas, naujoji versija yra siūloma kaip unikalus tokio pobūdžio produktas rinkoje su įvairiais patentais, pridedamais prie daugelio daržovių ir vaisių ekstraktų koncentratų, pridedant adaptogenų, ir imunostimuliatorių.

€ 20.00

Yamamoto Nutrition MultiGREENS 120 kaps

€ 29.99 € 36.99

Yamamoto Nutrition Zinco 30 kaps

€ 4.99

Kalis Citratas yra maisto papildas iš kalio, gaunamo iš organinių šaltinių, tinkamas vartoti sumažėjus suvartojimui ar padidėjusiems poreikiams.

Kalis prisideda prie normalios raumenų funkcijos ir normalios nervų sistemos funkcijos.

€ 12.99 € 19.00

Yamamoto Nutrition Phospholipidic IRON 20 kaps

€ 8.99

„Yamamoto® Nutrition“ pristato „Multi VITAMIN“. Maisto papildas, teikiantis visą vitaminų ir mineralų spektrą. Produktas yra tinkamas, jei sumažėja maisto racionas arba padidėja šių maistinių medžiagų poreikis.

€ 9.99 € 15.00

Vitamin A 1200mcg - maisto papildas, teikiantis 1200 mkg vitamino A, tinkamas, jei sumažėja maisto racionas arba padidėja poreikis. Vitaminas A prisideda prie normalios imuninės sistemos funkcijos ir normalios odos bei regėjimo palaikymo. Mokslas supranta vitamino A vaidmenį visų pirma atsižvelgiant į jo poveikį regos aparatui. Žmogaus tinklainėje yra keturi foto pigmentų, kurių sudėtyje yra vitamino A tipai. Blogas prisitaikymas prie ryškumo pokyčių ir blogas naktinis matymas yra keletas pradinių vitamino A trūkumo simptomų.

€ 9.00

Haya Labs High Potency Vitamin C with Rose Hips

Maisto papildas tabletėmis

Vitaminas C papildytas paprastojo erškėčio žiedlapiais - didelės koncentracijos vitamino C maisto papildas su antioksidantu - rožių žiedlapių ekstraktu.

Vitaminas C gali padėti stiprinti imuninę sistemą, smegenų veiklą bei skatinti baltymų sintezę.

€ 14.99

Yamamoto Nutrition ULTRA B ADVANCED 60 tabl

€ 14.99

Visi vitaminai yra būtini žmogaus organizmui siekiant išgyventi. Vitaminai reguliuoja organizme vykstančias chemines reakcijas, kurių metu maistas paverčiamas energija ir gyvybingais audiniais. Jie arba tirpūs vandenyje ir juos reikia vartoti kasdien, kadangi organizmas nekaupia jų atsargų (vitaminas C ir bei visi B grupės vitaminai), arba tirpūs riebaluose, o jų atsargos kaupiamos organizme (A, D, E ir K).

Mineralai skirstomi į makroelementus (kalcis, fosforas, kalis, natris, chloras, magnis ir siera) ir mikroelementus (geležis, jodas, cinkas, chromas, selenis, floras, molibdenas, varis ir manganas). Makro mineralų mums kasdien reikia daugiau kaip 100 mg. Mikroelementų mums reikia tik labai minimalių kiekių. Mineralai reikalingi būtiniems hormonams gaminti.

Rašyk
Skambink