Weider Pure Creatine (Creapure) 600 g

€ 4999 su PVM
x
Prekės kodas: PP6968
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Weider
Kilmės šalis: Vokietija
Turite klausimų?
Weider Pure Creatine yra itin smulkūs kreatino milteliai, pagaminti iš 100% gryno kreatino monohidrato, kuris papildo treniruotų raumenų kreatino kiekį naudojant ATP, leidžiantį intensyviau treniruotis.
Kadangi kreatinas natūraliai kaupiamas raumenyse, raumenyse gali būti sukaupta daugiau vandens, todėl raumenys atrodo stambesni.
Weider Pure Creatine yra aukštos kokybės kreatino monohidratas ir vienintelis Vokietijoje pagamintas kreatinas. Atkreipkite dėmesį į Creapure® logotipą! „Weider Pure Creatine Creapure“ gali būti naudojamas sportuojant, kuris reikalauja ir greičio, ir sprogstamosios jėgos. Dėl specialaus gamybos proceso gaunami itin smulkūs kreatino milteliai, kurie pasižymi išskirtiniu tirpumu. Kreatinas padidina fizinį pajėgumą iš eilės trumpalaikių, didelio intensyvumo pratimų metu.
Creapure® yra aukščiausios kokybės kreatino prekės ženklas visame pasaulyje. Kalbant apie kreatino gamybą, joks kitas prekės ženklas nesujungia trijų kokybės ramsčių taip, kaip tai daro Creapure®.
Weider Pure Creatine (Creapure) 
Kretinas milteliais.
Grynasis kiekis – 600g (176 porc).
Porcija – 3.4g (1 kaušelis)
Porcijos sudėtis: 
Mikronizuotas kreatino monohidratas 3000mg (CREAPURE®)
Vartojimas: 3.4g išmaišyti su vandeniu ir gerti kartą per dieną tarp valgių.
Įspėjimai: Neviršyti nustatytos normos. Netinkamas jaunesniems nei 18m asmenims, vegetarams ir veganams, nėščioms ar žindančioms moterims. 
Geriausias iki (termino pabaigos): geriausias vartoti iki termino, nurodyto ant pakuotės šono arba jos apačioje.
Gamintojas: Weider Nutrition, Vokietija.
Platintojas: UAB "Papildų pasaulis", įmonės kodas: 304163396, PVM kodas: LT100009916016, Adresas: Visorių g 2, Vilnius, info@papildupasaulis.lt; +37063340350
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink