Yamamoto Nutrition ArginineMICRO Powder MCU-20 300 gr

€ 2999 su PVM
x
Prekės kodas: PP5273
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Yamamoto Nutrition
Kilmės šalis: Italija
Turite klausimų?
  • Patentuota MCU-20® mikrokapsuliavimo sistema
  • Cambridge Assured™ sertifikatas
  • Užtikrina veiksmingą atitinkamų veikliųjų medžiagų įsisavinimą
  • Optimizuoja tirpumą ir įsisavinimą, kad būtų efektyviau išsiskiriančios veikliosios medžiagos, didinant jų gebėjimą sąveikauti su organizmu
  • Jokio skilimo virškinimo trakte dėl „aplinkos“ sąlygų arba prasto amino rūgštims ir dariniams būdingos medžiagos tirpumo
  • Apsaugo nuo nepageidaujamų reakcijų tarp dominančio ingrediento ir aplinkinės matricos
ArginineMICRO Powder MCU-20 yra maisto papildas, kurio paros dozėje yra 2000 mg arginino. Papildų veikliosios medžiagos vaidina svarbų fiziologinį vaidmenį, kai suvartojama mažai maisto arba padidėja poreikis (pvz., dėl fizinio aktyvumo).
Patentuota MCU-20® mikrokapsuliavimo sistema optimizuoja tirpumą ir įsisavinimą, kad būtų efektyviau išsiskiriančios veikliosios medžiagos, didinant jų gebėjimą sąveikauti su kūnu.Vienoje dozėje gali būti milijonai mikrokapsulių, kurių kiekviena iš organizmo gali išleisti veikliąsias medžiagas.
 Kas yra mikrokapsuliavimas?
Mikrokapsuliavimo procesas, iš kurio gimsta MCU-20®, yra naujoviškos technologijos, leidžiančios maksimaliai padidinti maistinių elementų transportavimą ir santykinį įsisavinimą, kuriuos norime pasiekti nepažeisti ir geriausiu jų biologiniu prieinamumu, kad būtų padidintas jų poveikis. Daugelis papildų pasaulyje dažniausiai naudojamų žaliavų turi įvairių rūšių ribas, pradedant nuo galimo skilimo virškinimo trakte dėl „aplinkos“ sąlygų arba nuo prasto medžiagos tirpumo, dėl kurio gali susidaryti nuosėdos, kurios negali būti visiškai absorbuojamos. (atsižvelgiant į nemažus švaistymus ir ekonomines išlaidas).
Nesirūpinkite kaina, bet atkreipkite dėmesį į kainos ir absorbcijos santykį! Su Yamamoto® MCU-20® produktais tai, ką perkate, yra įsisavinama! 5 gramai standartinio glutamino pasisavinama 20–40 proc. Taigi 1 arba daugiausiai 2 gramai. Naudojant MCU-20® technologiją 5 gramai pasisavinami 5!
 
Pakuotė 300 gr
Porcijų kiekis: 120 
Porcijos dydis: 2,5 gr
Maistingumo deklaracija Dienos norma 1 kaušelis
   
Kembridžo patvirtintas ® L-argininas 2000 mg
   
Sudedamosios dalys: L-argininas Kembridžas ® (sudėtyje yra glazūravimo medžiaga: hidroksipropilceliuliozė), tūrinės medžiagos: celiuliozė, dikalcio fosfatas; lipnumą reguliuojančios medžiagos: silicio dioksidas, riebalų rūgščių magnio druska.
Vartojimas: gerti po 1 kaušelį per dieną užsigeriant vandeniu 30 min iki sporto arba 1 porciją 30 min prieš miegą, ne sporto dienomis, taip pat galima išgerti 30 min iki pusryčių.
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink