Yamamoto Nutrition CreatineMICRO MCU-20 500g

Naujiena
Akcija -€ 900
Sutaupote - € 901
€ 4999 € 5900 su PVM
x
Prekės kodas: PP4983
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Yamamoto Nutrition
Turite klausimų?
Kas yra mikrokapsuliavimas?
Mikrokapsuliavimas, jau esantis maisto ir vaistų pasaulyje, šiandien lėmė svarbų lūžio tašką ribose, kurios sąlygojo daugelio molekulių biologinį prieinamumą maisto papildų pasaulyje. Mikrokapsuliavimo procesas, iš kurio gimsta MCU-20®, yra naujoviškos technologijos, leidžiančios maksimaliai padidinti maistinių elementų transportavimą ir santykinį įsisavinimą, kuriuos norime pasiekti nepažeisti ir geriausiu jų biologiniu prieinamumu, kad būtų padidintas jų poveikis. .Daugelis papildų pasaulyje dažniausiai naudojamų žaliavų turi įvairių rūšių ribas, pradedant nuo galimo skilimo virškinimo trakte dėl „aplinkos“ sąlygų arba nuo prasto medžiagos tirpumo, dėl kurio gali susidaryti nuosėdos, kurios negali būti visiškai absorbuojamos. (atsižvelgiant į nemažus švaistymus ir ekonomines išlaidas).
Iš ko susideda MCU-20® technologija?
Dėl patentuotos MCU-20® mikrokapsuliavimo technikos žaliava iš pradžių greitai išdžiovinama, nepažeidžiant elemento fizikinių ir cheminių savybių, o po to suskaidoma į itin mažas mikrogranules, o po to „įstringa“ plonose mikrokapsuliuojančios medžiagos plėvelėse, kuri leis ne tik apsaugoti ir izoliuoti žaliavą, bet ir apriboti bet kokius nemalonius kvapus. Dėl MCU-20® buvo leista aminorūgštims, kurios pasižymi mažu tirpumu ir stabilumu vandenyje, įžengti į naują erą, kurių efektyvumas padidėja, nes jas galima greitai ir visiškai ištirpinti be nuosėdų susidarymas, kad absorbcija būtų daug didesnė.
Ši technologija taip pat leido kitoms žaliavoms, būdingoms sportiniams papildams, įveikti geriamojo įsisavinimo ribas, nuo kreatino iki l-karnitino ar arginino. Dėl MCU-20® technologijos šie elementai, apibūdinami kaip „blogai absorbuojami“, gali parodyti savo efektyvumą apeinant aplinkos chemines ar fermentines ribas, suteikdami mažoms mikrodalelėms apsauginį ir transportavimo nešiklį. kurios pasieks unikalų biologinį prieinamumą .
Ar tikrai sugeriate tai, ką vartojate?
Nesirūpinkite kaina, bet atkreipkite dėmesį į kainos ir absorbcijos santykį! Su Yamamoto® MCU-20® produktais tai, ką perkate, yra įsisavinama! 5 gramai standartinio papildo (BCAA, Kretinio ar Gliutamino) pasisavinama 20–40 proc. Taigi 1 arba daugiausiai 2 gramai. Naudojant MCU-20® technologiją 5 gramai pasisavinami 5!
 
Yamamoto Nutrition CreatineMICRO POWDER MCU-20 500g
Kretino milteliai (be skonio).
Grynasis kiekis: 500 gr
Porcijos dydis: 3000 mg (porcijų kiekis 125) 
Maistinė vertė:
3000 mg kretino monohidrato 100%
Sudedamosios dalys: kreatino monohidratas (sudėtyje yra tirštiklis: polisorbatas), lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas.
Vartojimas: 1 kaušelį (3 g) įpilkite į 300 ml vandens ar kito pasirinkto gėrimo ir gerkite vieną kartą per dieną.

Alergenai: produktas pagamintas įrenginiuose, kuriuose gaminami produktai, kuriuose įeina pienas, kiaušiniai, kviečiai ir soja.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje nei +25ºC temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių bei drėgmės.

Įspėjimai: Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Prieš vartojant rekomenduojama pasikonsultuoti su kvalifikuotu sveikatos specialistu (ypač nepilnamečiams asmenims arba nėščioms/ žindančioms moterims).

Serija: žr. ant pakuotės

Geriausias iki: (pabaigos) žr. ant pakuotės

Gamintojas: IAF Network S.p.A - Via Flero 46 - 25125 Brescia, Italija.

Platintojas: UAB "Papildų pasaulis", įmonės kodas: 304163396, PVM kodas: LT100009916016,

Adresas: Visorių g 2, Vilnius, info@papildupasaulis.lt; +37063340350

Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink