Yamamoto Nutrition Leucine Tabs 90 tab

€ 1699 su PVM
x
Prekės kodas: PP5153
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Yamamoto Nutrition
Turite klausimų?
Trijų šakotosios grandinės aminorūgščių (BCAA) leucinas, „aminorūgščių karalienė“, yra pagrindinė „pagrindinė“ aminorūgštis, dalyvaujanti raumenų baltymų sintezėje, galinti tiesiogiai suaktyvinti „mTOR“ fermentinį kelią, kuris skatina baltymų sintezę ir neutralizuoja raumenis. katabolizmas.
Keletas mokslinių tyrimų aiškiai įrodė „anabolinį“ leucino poveikį, iš kurių vienas tyrimas (Pasiakos ir kt.) parodė, kad iš karto po treniruotės vartojant leuciną, raumenų baltymų sintezė padidėjo maždaug 33%, skatinant insulogeninį poveikį. Taip, nes „aminorūgščių karalienė“ ne tik veikia baltymų sintezę, bet ir pagerina adipocitų gliukozės toleranciją ir atsparumą insulinui, nes padidėja efektyvumas ir pagerėjo insulino signalizacija bei sekrecija kasoje.
Maistingumo deklaracija
Dienos dozė (3 tabletės)
 
 
 
L-leucinas
3 g
 
 
Sudedamosios dalys: L-leucinas; tūrinės medžiagos: celiuliozė, kalcio fosfatai, karboksimetilceliuliozės skersinio ryšio natrio druska; lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskų magnio druskos, silicio dioksidas.
Vartojimas: gerti po 3 tabletes per dieną, užsigeriant stikline vandens.
Gamintojas: Yamamoto Nutrition, Italija.
Platintojas: UAB "Papildų pasaulis", įmonės kodas: 304163396, PVM kodas: LT100009916016, Adresas: Visorių g 2, Vilnius, info@papildupasaulis.lt; +37063340350
Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink