Yamamoto Nutrition Wild Caught Omega3 60 kaps

€ 2299 su PVM
x
Prekės kodas: 4926266002168187
Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
Gamintojas: Yamamoto Nutrition
Turite klausimų?

Yamamoto® Research Wild Caught Advanced Omega yra maisto papildas, kurio pagrindą sudaro koncentruoti ir labai išgryninti žuvų taukai trigliceridų pavidalu, gauti iš 100% žvejybos ir sertifikuoti IFOS™ (tarptautiniai žuvų taukų standartai), kuriuose gausu omega-3 riebalų rūgščių. EPA ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą* (teigiamas poveikis pasireiškia kasdien suvartojant 250 mg EPA ir DHR). Be to, DHR padeda palaikyti normalią smegenų veiklą ir fiziologinį regėjimą** (teigiamas poveikis pasireiškia kasdien suvartojant 250 mg DHR).

Yamamoto Nutrition Wild Caught Omega3 180 kaps (ifos)

  • 100% koncentruoti žuvų taukai iš laukinių žuvų
  • Itin išgryninta forma trigliceridų pavidalu
  • 5 žvaigždučių IFOS ™ sertifikatas
  • Normali širdies funkcija
  • Reguliarios smegenų funkcijos ir fiziologinio regėjimo palaikymas
60 kapsulių
 
Maistingumo deklaracija
3 kapsulėse
 
 
 
Dienos norma (3 kapsulės)
 
 
Koncentruoti žuvų taukai IFOS ™
iš jų eikozapentaeno rūgštis (EPR)***
iš jų dokozaheksaeno rūgštis (DHR) ***
1350 mg
715 mg
310 mg
 
 

Sudedamosios dalys: koncentruoti žuvų taukai (iš laukinių sugautų žuvų) IFOS ™ (EPR eikozapentaeno rūgštis 53%, DHR dokozaheksaeno rūgštis 23%), kapsulė (želatina), drėkiklis: glicerolis; antioksidantas: ekstraktas, kuriame gausu tokoferolio.

*** kaip trigliceridai

Vartojimas: gerkite 3 minkštas kapsules per dieną, geriausia per pagrindinius valgius.

apibūdinimas
„Yamamoto® Research Wild Caught Advanced Omega“ yra maisto papildas, kurio pagrindą sudaro koncentruoti ir labai išgryninti žuvų taukai trigliceridų pavidalu, iš 100% sertifikuotų IFOS ™ (tarptautinių žuvų taukų standartų), kuriuose gausu omega-3 riebalų rūgščių. EPA ir DHA padeda palaikyti normalią širdies funkciją * (teigiamas poveikis pasiekiamas per parą suvartojant 250 mg EPA ir DHA). Be to, DHA padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir fiziologinį regėjimą ** (teigiamas poveikis pasiekiamas per parą suvartojant 250 mg DHA).


KAIP GAUTI OMEGA 3?

Sugautos žuvys, ty sardinės, silkės, ančiuviai ar laukinė lašiša (ne iš ūkių), yra spaudžiamos ir išspaudžiamos, o iš čia gaunamas skystis, kuris vėliau įpilamas į distiliuotoją, iš kurio itin išgryninti žuvų taukai ir, svarbiausia, , turinti didelę EPA ir DHA koncentraciją. Procesai, kurių metu žali žuvų taukai turi praeiti, kad būtų apibrėžti vartojimui paruošti, yra įvairūs. Daugelio molekulinių distiliacijų metu iš žuvų taukų pašalinamos visos laisvosios riebalų rūgštys, sunkieji metalai, spalvoti junginiai ir daugelis kitų priemaišų. Visiškas valymo procesas, brangus ir sudėtingas, yra daugiamolekulinis distiliavimo procesas, ilgiausias ir brangiausias iš visų, lemiantis aukščiausią žuvų taukų kokybę:
Valymo nuo sunkiųjų metalų koncepcija taip pat tampa vis svarbesnė, nes net ir įdomios žuvys, gaminančios omega 3, tokios kaip riebios žuvys, taigi ir mažos, deja, turi teršalų, tokių kaip gyvsidabris, dioksinai, sunkieji metalai, pcb ir furano, viskas dėl jūrų taršos.
Visi šie teršalai, deja, yra bioakumuliaciniai: jei jie nėra tinkamai išvalyti, jie taip pat gali patekti į žuvų taukų kapsules, kuriose yra Omega 3 papildų, taigi, jei jie vartojami ilgą laiką, jie gali tapti svaiginantys ir todėl būti kenksmingi mūsų sveikatai.
Štai kodėl labai svarbu informuoti save, mokytis ir eiti ieškoti įmonių, kurios garantuoja itin išgrynintus žuvų taukus, kuriuose yra daug EPA ir DHA.

KAS GERIAUSIAS?

Didžiojoje Omega 3 papildų pasaulio rinkoje paprastai yra dviejų rūšių žuvų taukai: tie etilo esteriai (EE) ir natūralūs gliceridai (trigliceridai, TG). Skirtumas tarp šių dviejų rūšių žuvų taukų labai priklauso nuo skirtingų gamybos procesų ir skirtingų jų savybių, įskaitant biologinį prieinamumą. Koncentruoti aliejai gaminami gryninimo būdu, kurio metu žuvų taukai reaguoja su etanoliu, kurio reakcija sudaro sintetinį substratą, vadinamą „Omega 3 riebalų rūgščių etilo esteriu“, kuriame gausu etilo-EPA ir etilo-DHA. , ir jie yra patys populiariausi.

Mūsų pažangiosios omega naudoja "100% laukinių žuvų" žuvų taukus, ypač išgrynintus, trigliceridų pavidalu. Jis turi tą pačią struktūrą ir cheminę sudėtį, kaip ir natūraliai žuvų taukuose. Techniniu požiūriu galima gaminti natūralios TG formos Omega 3 koncentratus, tačiau reikalingas papildomas žingsnis, kuris akivaizdžiai padidina išlaidas nuo 50% iki 80%, palyginti su etilo esteriais. Keli produktai, kurie pasirinko „laukinių pagautų“ pridėtinę vertę, naudoja 50% koncentracijos porciją, pavyzdžiui, „Advanced Omega“ sudėtyje yra 100% laukinių žuvų taukų.


Ką reiškia IFOS ™ sertifikatas?
Geriausiai žinomas kokybės sertifikatas yra tas, kurį atstovauja IFOS (Tarptautiniai žuvų taukų standartai), „Salt“ svetainėje iafstore.com. IFOS yra tarptautinių žuvų taukų standartų santrumpa. IFOS iš esmės yra analizės protokolas, kurį išleido nepriklausoma institucija („Nutrasource Diagnostic inc.“), Įsikūrusi Guelph universitete Kanadoje, turinti brangiausias ir pažangiausias technologijas, reikalingas Omega 3 kokybei patikrinti.

 

Remdamasis analizių rezultatais, IFOS priskiria „Omega 3“ kokybės balą ir savo laboratorijose atliktų tyrimų rezultatus paskelbia savo duomenų bazėje (vartotojų ataskaitos).
Iki šiol rinkoje yra šimtai Omega 3 papildų, tačiau tik nedaugelis turi IFOS sertifikatą. Todėl IFOS sertifikatas yra kategorijos viršuje absoliučios kokybės sinonimas.

 

Mes visi galime Tarptautinių žuvų taukų standartų duomenų bazėje patikrinti, ar yra mus dominančio priedo prekės ženklo, ar ne, ir ypač, ar yra omega 3 paketo, kurį ketiname pirkti, serija.
Jei aptariama Omega 3 partija yra IFOS svetainės duomenų bazėje, galime būti tikri, kad įsigijome gryną, neužterštą priedą, nekeliant pavojaus mūsų sveikatai.

Parašyti atsiliepimą
Perkamiausios prekės Visos prekės
Rašyk
Skambink